Το φροντιστήριο ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ συγχαίρει για μια ακόμη χρονιά τους επιτυχόντες και αριστεύσαντες μαθητές του

ORIZONTES

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ     2016

ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ                     ΝΟΜΙΚΗΣ  (ΑΘΗΝΑ)

ΜΙΧΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ                             ΝΟΜΙΚΗΣ   (ΑΘΗΝΑ)

ΜΠΕΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Σ                 ΝΟΜΙΚΗΣ  (ΑΘΗΝΑ)

ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΣΙΠΑΝΕΛΗ ΜΕΡΟΠΗ                   ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                    ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΣΤΥΛΟΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ                          ΙΑΤΡΙΚΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ           ΗΛΕΚΤΡ.. ΜΗΧΑΝ.& ΜΗΧΑΝ ,ΥΠ(ΑΘΗΝΑ)

ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ

ΤΖΙΜΑ ΡΑΦΑΕΛΑ                         ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ               ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ          ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΕΛΈΝΗ                   ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ  ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ                              ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ  ΠΑΤΡΑΣ

ΚΑΤΣΩΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ                    ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  ΡΕΘΥΜΝΟ

ΤΣΑΝΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ               ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΣΩΜΑΤΑ

ΣΙΟΡΕΝΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ

ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                      ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Κ΄ΤΕΧΝ.

ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Κ΄ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛ. ΠΑΤΡΑΣ

ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ            ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗ

ΡΟΥΣΣΟΥ ΘΑΛΕΙΑ                    ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΑΝΤΗΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ             ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΕΛΕΝΗ                   ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΑΤΡΑ

ΖΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                      ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                   ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΑΤΡΑΣ

ΣΑΛΙΑΡΗ ΕΥΦΗΜΙΑ                   ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΜΠΙΤΖΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ               ΙΣΤΟΡΙΑΣ κ΄ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦ.Κ΄ ΔΙΕΡΜΗΝ.ΕΡΚΥΡΑ

ΜΑΛΕΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                 ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ                              ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ                       ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΜΠΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ                     ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΚΟΥΡΕΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΜΠΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΒΟΛΟΣ

ΜΠΕΊΝΤΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΣΚΟΠΑΣ ΛΟΥΚΑΣ                         ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΟΠΟ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ                   ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΒΑΛΑΧΑ ΧΑΡΑ                               ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ

ΝΟΥΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ        ΕΠ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ  ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ//ΚΗ

ΡΑΠΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΕΠ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ  ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΕΡΡΕΣ

ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ            ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  ΣΠΑΡΤΗ

ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ     ΘΕΩΡΙΑΣ  κ΄  ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ             ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΥ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ

ΡΕΜΕΝΤΖΑΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ           ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΓΡΟΤΙΚΏΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ  ΑΓΡΙΝΙΟ

ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ  ΦΙΛΛΙΠΟΣ       ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ     ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΠΘ)

ΜΑΛΕΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΣΑΜΠΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ  ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ&ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ(ΣΠΑΡΤΗ)

ΦΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)

ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΡΟΠΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  ΣΑΜΟΣ

ΜΠΡΟΥΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ΄ ΧΡΗΜΑΤ/ΙΚΗΣ  ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΒΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ       ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ΄ ΧΡΗΜΑΤ/ΙΚΗΣ   ΠΡΕΒΕΖΑ

                                       10%

ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΠΑΤΡΑ)

ΛΕΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΠΑΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΝΑΣΤΟΣ ΖΩΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΖΑΧΟΥ ΕΛΛΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙ΄ΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΚΑΝΙΩΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΚΑΡΑΣΑΒΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ&

ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ(ΚΑΒΑΛΑ)

ΠΕΠΟΝΗ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΒΡΥΩΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ(ΑΘΗΝΑ)

ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΛΟΥΚΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΑΛΕΣΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΣΑΝΤΗΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ- ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ)