Webradio

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΪΛΗΣ

"

MPAILI

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ – ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΛΟΓΓΟΥ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ – ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ)
2 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ)
3 ΛΑΖΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ)
4 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ)
5 ΠΙΠΙΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ)
6 ΣΑΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΟΥΡΟΥ
1 ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΟΥΡΟΥ)
2 ΓΚΛΙΑΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΟΥΡΟΥ)
3 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΟΥΡΟΥ)
4 ΚΑΚΙΟΥΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΟΥΡΟΥ)
5 ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΑΚΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΟΥΡΟΥ)
6 ΛΙΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΟΥΡΟΥ)
7 ΜΠΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΟΥΡΟΥ)
8 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΟΥΡΟΥ)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1 ΑΓΓΕΛΗ – ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΓΩΝΑ ΣΥΖ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΥΛΙΑ) ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
6 ΑΥΔΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
7 ΒΑΡΤΕΛΑΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
9 ΖΕΡΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
10 ΚΑΖΑΚΟΥ ΠΑΡΘΕΝΙΑ ΣΥΖ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
11 ΚΑΚΙΟΥΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
12 ΚΑΤΣΙΠΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
13 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
14 ΚΩΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
15 ΛΥΡΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΣΥΖ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
16 ΜΑΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
17 ΜΠΑΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
18 ΝΕΣΣΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
19 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
20 ΝΤΙΤΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
21 ΠΑΠΠΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
22 ΠΑΠΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
23 ΡΕΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
24 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ- ΝΤΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
25 ΡΟΠΟΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
26 ΣΑΡΑΜΠΑΣΙΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
27 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
28 ΣΙΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
29 ΣΟΥΡΤΖΗ – ΛΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
30 ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
31 ΤΖΙΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
32 ΤΣΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
33 ΤΣΑΡΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
34 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
45 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
36 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
2 ΓΚΑΝΑ ΕΛΛΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
3 ΖΗΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) – ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
4 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
5 ΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ- ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
7 ΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
8 ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
9 ΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
10 ΠΟΥΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΙΜΩΝΟΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
11 ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
12 ΣΑΦΗ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΡΑΧΗΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΩ ΡΑΧΗΣ)
ΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΩ ΡΑΧΗΣ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΧΟΥ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΑΧΟΥ)
ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΑΧΟΥ)
ΜΠΑΚΑ ΒΑΓΙΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΑΧΟΥ)
ΧΗΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΑΧΟΥ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΥΣΟΥΛΑΣ
ΚΟΛΙΟΦΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΥΣΟΥΛΑΣ)
ΠΕΠΟΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΥΣΟΥΛΑΣ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΚΚΛΗΣΙΩΝ
ΖΙΑΚΑΣ ΙΩΣΗΦ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΚΚΛΗΣΙΩΝ)
ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΚΚΛΗΣΙΩΝ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΑΡΙΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΡΙΝΑΣ)
ΚΟΡΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΡΙΝΑΣ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ -ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ)
ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ)
ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ)
ΡΟΥΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΥ)
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΥ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΠΗΓΗΣ
ΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΡΥΟΠΗΓΗΣ)
TΣΟΥΤΣΗ ΖΩΗ ΣΥΖ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΡΥΟΠΗΓΗΣ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΡΟΥ
ΓΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΟΘΩΝΟΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΡΟΥ)
ΚΡΟΥΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΡΟΥ)
ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΡΟΥ)
ΧΗΤΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΡΟΥ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΟΥ
ΚΑΨΙΟΧΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΟΥ)
ΚΟΤΣΑΡΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΡΙΒΙΑΔΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΟΥ)
ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΟΥ)
ΠΑΣΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΟΥ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΣΙΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ)
ΖΗΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ)
ΣΩΠΙΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΖ.ΠΑΥΛΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ)
ΤΖΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΤΙΚΑ
ΝΤΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΤΙΚΑ)
ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΤΙΚΑ)
ΠΑΝΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΤΙΚΑ)
ΣΟΥΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
ΜΑΡΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ)
ΜΠΡΟΥΒΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ)
ΠΑΝΙΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ)
ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΣΙΝΩΠΗΣ)
ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΣΙΝΩΠΗΣ)
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΣΙΝΩΠΗΣ)
ΤΥΡΕΚΟΓΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΣΙΝΩΠΗΣ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΣΦΗΝΩΤΟΥ (ΣΦΗΝΩΤΟΥ)
ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΥ ΣΦΗΝΩΤΟΥ)
ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΥ ΣΦΗΝΩΤΟΥ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΟΠΟΛΕΩΣ
ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΕΩΣ)
ΜΠΟΒΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΕΩΣ)
ΝΤΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΕΩΣ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΕΩΣ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΥΜΑΤΙΑΣ
ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΕΥΜΑΤΙΑΣ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΕΥΜΑΤΙΑΣ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΙΖΩΝ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΥΖ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΙΖΩΝ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΙΑΔΑ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΙΑΔΑ)
ΚΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΙΑΔΑ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΦΑΝΗΣ
ΚΡΙΤΣΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ)
ΜΠΟΡΜΠΟΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ)
ΝΑΣΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ)
ΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΛΑΜΠΟΥΡΩΝ
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) ΣΥΖ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΩΝ)
ΜΠΑΛΑΚΕΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΩΝ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ
ΜΑΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ)
ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ)
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ)
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΓΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΩΡΩΠΟΥ)
ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΩΡΩΠΟΥ)
ΣΙΣΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΩΡΩΠΟΥ)
ΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΩΡΩΠΟΥ)