Webradio

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΛΑΠΑΣ

"

KL
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΑΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΛΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΤΑΓΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ χήρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΡΙΦΤΗ ΚΑΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΦΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΟΥΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΖΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΖΩΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΑΠΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΒΟΝΤΙΤΣΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΚΕΡΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΙΑΝΝΗ
ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΛΑΪΝΑ ΠΑΡΘΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΑΧΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΕΡΗ) του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΝΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΝΕΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΗΛΙΑ
ΝΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΝΤΟΜΑΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΤΟΥΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΤΟΥΡΟΥ-ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΑΠΟΛΕΩΝ
ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ
ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ(ΒΑΓΙΑ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΣΟΥΡΔΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΦΩΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΖΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΓΟΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΕΜΟΖΑΛΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΗΜΟΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ
ΔΡΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΤΣΑΚΛΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ-ΘΩΜΑ
ΚΟΨΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΛΑΜΠΡΑΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΣΑΛΙΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΣΟΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙNΟΤΗΤΩΝ
ΜΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ(Υποψ. εκπρόσωπος)
ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΗΡΑΚΛΗ(Υποψ. σύμβουλος)
ΜΠΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ(Υποψ. σύμβουλος)
ΧΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)

ΓΚΙΟΡΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Υποψ. εκπρόσωπος)
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψ. εκπρόσωπος)
ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ(Υποψ. εκπρόσωπος)
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(Υποψ. εκπρόσωπος)
ΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ(Υποψ. εκπρόσωπος)
ΚΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ(Υποψ. σύμβουλος)
ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΣΠΥΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΤΣΟΥΜΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΤΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Υποψ. εκπρόσωπος)
ΠΑΠΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(Υποψ. εκπρόσωπος)
ΛΑΔΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ(Υποψ. σύμβουλος)
ΜΠΙΤΖΕΛΕΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΦΩΤΗ – ΝΤΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ(Υποψ. σύμβουλος)
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ-ΚΑΤΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΤΑΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ(Υποψ. σύμβουλος)
ΠΙΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(Υποψ. σύμβουλος)
ΦΑΝΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΜΥΤΙΚΑ ΘΕΟΧΑΡΙΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΝΑΤΣΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΤΡΑΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ(Υποψ. σύμβουλος)
ΦΙΛΙΠΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΚΑΛΕΝΔΕΡΗ-ΠΑΣΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ(Υποψ. σύμβουλος)
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΠΗΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(Υποψ. εκπρόσωπος)
ΚΑΤΩΠΟΔΗ-ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΝΑ χήρα. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ(Υποψ. σύμβουλος)
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΜΠΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ(Υποψ. σύμβουλος)
ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ(Υποψ. σύμβουλος)
ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΛΩΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψ. εκπρόσωπος)
ΠΑΠΠΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΘΩΜΑ (Υποψ. εκπρόσωπος)
ΜΠΟΡΜΠΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΑΥΓΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(Υποψ. εκπρόσωπος)
ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(Υποψ. εκπρόσωπος)
ΤΣΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(Υποψ. εκπρόσωπος)
ΝΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ(Υποψ. σύμβουλος)
ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ-ΒΡΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ σύζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(Υποψ. σύμβουλος)
ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(Υποψ. σύμβουλος)