Webradio

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος Ζηρού)

"

kalantzis (2)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩΓΕΙΟΥ
1. ΓΑΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
1. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
2. ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
4. ΜΗΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΚΟΣΜΑ
5. ΞΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΡΕΜΠΗΣ ΖΗΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΡΕΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΥΦΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΑΝΕΑΣ
1. ΜΠΑΪΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΟΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΒΕΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
5. ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΖΑΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
10. ΚΑΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΚΑΤΡΑΧΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
13. ΛΑΪΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
15. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16. ΠΛΟΣΚΑ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΡΙΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΤΣΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
20. ΧΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΑΒΒΑ
21. ΧΗΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΟΣ
1. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΛΥΤΡΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΠΑΠΠΑ ΜΥΡΤΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΑΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΤΣΑΪΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
6. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1. ΚΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΠΑΝΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΡΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩΓΕΙΟΥ
1. ΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΣΟΥ
1. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΤΑ
1. ΣΤΑΥΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΜΥΛΟΥ
1. ΚΑΛΑΜΙΔΑ – ΚΩΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΩΜΑ
2. ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΑΝΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
4. ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΥΜΝΟΤΟΠΟΥ
1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ
3. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4. ΦΛΩΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΣΟΦΟΚΛΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΟΦΥΤΟΥ
1. ΤΣΟΥΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
1. ΔΗΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΔΗΜΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΕΦΗ) του ΚΩΝ/ΝΟΥ
3. ΜΗΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΤΣΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΩΝΟΣ
1. ΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΜΑΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
2. ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΕΑΣ
1. ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΑΝΩΝ
1. ΓΙΩΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΕΡΑΣΟΥΝΤΑΣ
1. ΒΕΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
1. ΓΟΥΣΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΔΗΜΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΛΑΪΝΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΠΠΑΔΑΤΩΝ
1. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΚΚΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΣ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
2. ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΖΩΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΙΝΙΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΣΤΑΦΥΛΟΥ
1. ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΣΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΟΒΟΥΝΙΟΥ
1. ΒΑΣΣΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
3. ΜΙΧΑΛΗΣ – ΚΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4. ΜΠΑΚΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΩΜΙΑΣ
1. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
1. ΓΚΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ