Webradio

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΖΗΡΟΥ

"

68789_149291421781344_7652604_n

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩΓΕΙΟΥ
1. ΚΙΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Ανωγείου)
2. ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Ανωγείου)
3. ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Ανωγείου)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
3. ΒΑΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
4. ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
5. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
7. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
8. ΚΩΝΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
9. ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
10. ΟΡΦΑΝΙΩΤΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΑ συζ. ΒΥΡΩΝΟΣ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
11. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
12. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
13.ΠΕΤΡΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
14. ΡΕΝΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
15. ΤΣΑΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ( Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)
16. ΦΙΝΤΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Θεσπρωτικού)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΑΝΕΑΣ
1. ΑΥΓΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Κρανέας)
2. ΠΑΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Κρανέας)
3. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Κρανέας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΟΣ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
2. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
4. ΒΕΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
5. ΒΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
6. ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ συζ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
7. ΓΑΛΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
8. ΓΑΛΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
9. ΓΙΑΝΓΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
10. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
11. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
12.ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
13. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΛΛΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
14. ΙΑΤΡΟΥ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
15. ΚΑΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
16. ΚΑΡΑΜΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
17. ΚΟΤΣΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
18. ΛΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
19. ΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
20. ΜΟΥΣΤΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
21. ΝΤΑΛΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΝΙΚΟΛΑ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
22.ΝΤΑΤΣΗ-ΓΚΑΡΤΖΩΝΗ ΧΡΥΣΣΩ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
23. ΠΑΠΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
24.ΣΑΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
25. ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
26. ΣΟΥΚΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
27. ΤΣΩΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
28. ΧΑΣΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)
29. ΧΗΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Ε.Π Φιλιππιάδος)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΟΣ
1. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ (Υπ. σύμβουλος Δ. Κ. Φιλιππιάδος)
2. ΚΟΝΤΖΟΥ-ΔΕΜΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υπ. σύμβουλος Δ. Κ. Φιλιππιάδος)
3. ΚΡΙΤΣΙΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Υπ. σύμβουλος Δ. Κ. Φιλιππιάδος)
4. ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Υπ. σύμβουλος Δ. Κ. Φιλιππιάδος)
5. ΜΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. σύμβουλος Δ. Κ. Φιλιππιάδος)
6. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Υπ. σύμβουλος Δ. Κ. Φιλιππιάδος)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Αγίου Γεωργίου)
2.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Αγίου Γεωργίου)
3. ΓΕΩΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Αγίου Γεωργίου)
4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Αγίου Γεωργίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩΓΕΙΟΥ
1. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Ανωγείου)
2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ του ΗΛΙΑ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Ανωγείου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΣΟΥ
1. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Άσσου)
2. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Άσσου)
3. ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Άσσου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΤΑ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Γαλατά)
2. ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Γαλατά)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΜΥΛΟΥ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Γοργομύλου)
2. ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Γοργομύλου)
3. ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Γοργομύλου)
4. ΣΙΑΒΙΚΗ ΟΛΓΑ του ΦΩΤΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Γοργομύλου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΥΜΝΟΤΟΠΟΥ
1. ΚΥΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Γυμνοτόπου)
2. ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Γυμνοτόπου)
3. ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Γυμνοτόπου)
4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Γυμνοτόπου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΟΦΥΤΟΥ
1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Δρυοφύτου)
2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Δρυοφύτου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
1. ΓΙΑΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Θεσπρωτικού)
2. ΜΗΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Θεσπρωτικού)
3. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Θεσπρωτικού)
4. ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Θεσπρωτικού)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΩΝΟΣ
1.ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υπ. εκπρόσωπος Τ.Κ. Κερασώνος)
2. ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Υπ. εκπρόσωπος Τ.Κ. Κερασώνος)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
1. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Κλεισούρας)
2. ΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Κλεισούρας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΕΑΣ
1. ΚΟΛΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΧΑΡΙΛΑΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Κρανέας)
2. ΜΗΤΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Κρανέας)
3. ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Κρανέας)
4. ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Κρανέας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΑΝΩΝ
1. ΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Μελιανών)
2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Μελιανών)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΕΡΑΣΟΥΝΤΑΣ
1. ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Νέας Κερασούντας)
2. ΒΕΡΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Νέας Κερασούντας)
3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Νέας Κερασούντας)
4. ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Νέας Κερασούντας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΙΟΥ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Νικολιτσίου)
2. ΚΙΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ συζ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Νικολιτσίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ.Κ Παναγίας)
2. ΖΗΣΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ.Κ Παναγίας)
3. ΚΙΤΣΟΣ ΚΥΡΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ.Κ Παναγίας)
4. ΛΑΪΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (Υπ. σύμβουλος Τ.Κ Παναγίας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΠΠΑΔΑΤΩΝ
1. ΑΥΓΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Παππαδατών)
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Παππαδατών)
3. ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Παππαδατών)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΣ
1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Πέτρας)
2. ΓΑΛΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Πέτρας)
3. ΣΙΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Πέτρας)
4.ΤΣΟΝΤΖΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Πέτρας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΣΤΑΦΥΛΟΥ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Πολυστάφυλου)
2. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Πολυστάφυλου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΟΒΟΥΝΙΟΥ
1.ΚΟΛΙΟΒΑΣΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Ριζοβουνίου)
2. ΛΕΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Ριζοβουνίου)
3. ΜΠΑΚΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Ριζοβουνίου)
4. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υπ. σύμβουλος Τ. Κ. Ριζοβουνίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΩΜΙΑΣ
1. ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Ρωμιάς)
2. ΤΖΙΟΛΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΛΙΑ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Ρωμιάς)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Τσαγκαρόπουλου)
2.ΔΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υπ. εκπρόσωπος Τ. Κ. Τσαγκαρόπουλου)