Webradio

Σημαντικές επιτυχίες του Φιλολογικού φροντιστηρίου ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ   2017

 

ΤΖΕΦΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                                ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                         ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ ( ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΚΑΤ.)

ΤΣΟΤΣΙΟΣ  ΑΛΚΗΣ                                   ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΝΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΝΑ                                     ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΤΣΑΝΤΗΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                              ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΑΣΗΜΑΚΗ ΖΩΗ                                       ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΤΖΙΜΑ  ΘΕΟΔΩΡΑ                                   ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΙΤΣΑΝΤΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ                           ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΛΜΠΑ ΑΡΙΑΔΝΗ                                 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΣΤΑΧΤΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                              ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΧΥΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ                          ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Κ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ                       ΙΚΑΡΩΝ ( ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ                         ΙΚΑΡΩΝ (ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ                         ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ  (ΠΑΤΡΑ)

ΦΛΟΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                      ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΡΩ                ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Κ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΜΙΖΑΡΑΣ  ΦΩΚΙΩΝ                        ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧ. Κ ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  (ΒΟΛΟΣ)

ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΚΛΕΙΩ-ΖΩΗ              ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                      ΗΛ/ΓΩΝ  Κ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ    ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΛΙΑΠΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ                            ΔΙΕΘΝΩΝ   Κ  ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ( ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ                ΔΙΕΘΝΩΝ Κ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ(ΑΘΗΝΑ)

ΜΠΕΙΝΤΑΡΗ  ΗΛΙΑΝΑ                           ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΜΠΑΡΚΑΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ                  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΑΚΡΗ ΔΑΝΑΗ                                       ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΙΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                                ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΒΑΓΙΑ                           ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΠΙΣΤΙΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ                               ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                     ΙΣΤΟΡΙΑΣ Κ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΝΙΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                     ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΓΓΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΖΗΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ                                    Σ.Μ.Υ.Ν

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                             ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΜΗΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ              ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ)

ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ         ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ)

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΑΡΗΣ                                 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΑΝΙΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Κ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ(ΑΘΗΝΑ)

ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΛΑΛΙΑ        ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Κ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ(ΘΕΣ/ΚΗ)

ΚΩΣΤΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                            ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ                           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  (ΚΟΖΑΝΗ)

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ       ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΕΜΑΙ ΓΚΡΑΣΙΕΛΑ                              ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΣΚΑΜΝΕΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ                      ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ                               ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)

ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                      ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ Κ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ                            ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΑΘΗΝΑ)

ΛΑΧΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΡΤΣΑΚΛΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ          ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ                            ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΑΡΤΑ)

ΛΑΧΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ                            ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ         ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                       ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ Κ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)

ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ                  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                  ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

 

 

10%

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ                                    ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΦΙΦΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ                            ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΟΠΟ ΜΑΡΙΑ                                                         ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ                                    ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΝΑΣΤΟΣ  ΖΩΗΣ                               ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ(ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΟΤΖΑΜΟΡΑΤΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                           ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΟΤΖΑΜΟΡΑΤΟΓΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ                      ΙΣΤΟΡΙΑΣ Κ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΕΠΟΝΗ ΜΑΡΙΑ                                                  ΙΑΤΡΙΚΗ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ