Ανδρικό ποδόσφαιρο Friday Friday: Smith Batavia Dashes For Five TDs; Capotelli, Wade οδήγηση Mumford / Byron Bergen Caledonia

Ο Τσαρλς Γκότλερ (Νο. 55 για Όκφιλντ-Αλαμπάμα / Έλβα) έλαβε έξι τάκλιν στη νίκη της Παρασκευής. (Εισαγωγή εικόνας)

Canesteo Greenwood (2-1) 7
40- Όκφιλντ-Αλαμπάμα / Άλμπα (3-0)
Ο Ty Mott πρόσθεσε τέσσερις επιπλέον υποβιβασμούς, συμπεριλαμβανομένων τριών στο δεύτερο ημίχρονο, από τη νίκη Oakfield-Alabama / Elba 40-7 επί της Canisteo-Greenwood σε έναν αγώνα μεταξύ των αήττητων ομάδων της κατηγορίας D. Διαβάστε περισσότερα.

Χίλτον (1-2) 7
Βίκτορ (3-0) 28
Ο Βίκτωρ χρησιμοποίησε το στυλ “επόμενος άνθρωπος” για να νικήσει τον Χίλτον σε μια αήττητη μάχη την Παρασκευή το απόγευμα. Διαβάστε περισσότερα.

Πίτσφορντ (2-1) 41
Μονρόε (1-2) 0

Μπέργκερντ (6ος) 24
Μπατάβια (3-0) 41
Ο Terrez Smith έσπευσε 305 γιάρδες και πέντε touchdown για να οδηγήσει την Batavia. Σημαντική πτώση σε κάθε τρίμηνο, συμπεριλαμβανομένου ενός ζευγαριού πρόσφατα. Οι προσγειώσεις του Smith έφτασαν στα 2, 5, 13, 22 και 59 ναυπηγεία, αντίστοιχα. Ο νεαρός μέσος Jesse Reinhart έχει ολοκληρώσει 5 από 13 περάσματα στα 87 γιάρδες και ένα πάσο touchdown στον Alex Hill. Ο Hill ταλαντεύτηκε δύο σταθμούς ψαρέματος για 42 μέτρα. Ο νεαρός μπασίστας Kaden Marucci ηγήθηκε της άμυνας με 11 μπαστούνια, αναχαίτιση, ριμπάουντ και ένα ανεστραμμένο πέρασμα. Και ο Ώστιν Φερνάντεζ έκανε τέσσερις παρεμβάσεις. Ο Tyler Podzeniak και ο Reinhart μπήκαν στο δρόμο τους. Αρχικά ήταν έτοιμος να παίξει Batavia αυτό το Σαββατοκύριακο, αλλά η Γενεύη έχασε λόγω της έλλειψης παικτών που ήταν διαθέσιμοι να παίξουν. Ως εκ τούτου, η Batavia πιστώθηκε με τη νίκη και αυτός ο αγώνας παίχτηκε ως “χωρίς διαγωνισμό”.

35 – Mumford Caledonia / Byron Bergen (2-1)
20- Noura καθαρό (1-2)
Ο Jacob Capotelli και ο Kyle Wade σημείωσαν δύο φορές στο δεύτερο ημίχρονο καθώς η Caledonia-Mumford / Byron Bergen ξεπέρασε την Clyde Savannah 29-0, απομακρύνοντας από τη δεύτερη διαδοχική νίκη τους. Ο Γουέιντ άναψε μια επιστροφή με πάσο touchdown 21 ναυπηγείων στον Nick Walters. Το Cappotelli έδωσε στους Red Raiders το προβάδισμα για πάντα με συνεχόμενες διαδρομές από την κόκκινη ζώνη των εννέα και τεσσάρων ναυπηγείων, αντίστοιχα. Ο Γουέιντ έκλεισε το δεύτερο ημίχρονο με μια πυξίδα 35 μέτρων με τον Άλεξ Κάρνς. Ο Έβαν Ράνουβιτς προσπάθησε να πάρει μια πίστα έξι για να κρατήσει τον αγώνα στα έξι. Για τον Clyde Savannah, ο μέσος Stephen Dunn οδήγησε δύο ορμητικές διαδρομές από δύο και τέσσερις γιάρδες. Οι πόντοι του Junior Tillback που σημείωσε ο Alexander Fowler στα 19 ναυπηγεία έδωσαν στους Golden Eagles ένα προβάδισμα 20-6 στο πρώτο ημίχρονο.

READ  15 εθνικότητες τώρα στο Celtic καθώς η Ange Postecoglou σαρώνει τον κόσμο αναζητώντας περισσότερα εξαιρετικά ταλέντα

Ελλάδα Αρκαδία (0-3) 0
ΑΝΑΠΤΥΞΗ (3-0) 57

Γουέιν (1-2) 34
Bishop Kearney / Rochester Prep / Rochester Academy (0-3) 12