Προεπισκόπηση: Ρουμανία εναντίον Γεωργίας – προβλέψεις, νέα της ομάδας, lineups

Η Sports Mole αναθεωρεί τον διεθνή φιλικό αγώνα της Τετάρτης μεταξύ Ρουμανίας και Γεωργίας, συμπεριλαμβανομένων προβλέψεων, ειδήσεων ομάδας και πιθανών ομάδων.

Γεωργία Κάνουν ένα σύντομο ταξίδι σε όλη τη Μαύρη Θάλασσα αυτήν την εβδομάδα για να παίξουν έναν διεθνή φιλικό αγώνα εναντίον Ρουμανία Τετάρτη βράδυ.

Χωρίς διεθνή τουρνουά στην ατζέντα και των δύο πλευρών αυτό το καλοκαίρι, και οι δύο προπονητές θα προσπαθήσουν να προετοιμάσουν τις ομάδες τους για τους προκριματικούς του Παγκοσμίου Κυπέλλου στις αρχές Σεπτεμβρίου.

Προεπισκόπηση αγώνα

© Reuters

Η Ρουμανία έρχεται σε αυτό το φιλικό μετά από δύο συνεχόμενες ήττες προκριματικών του Παγκοσμίου Κυπέλλου, αλλά τα πράγματα δεν είναι καθόλου ζοφερά για αυτούς. Μίρελ Ράντοοι άνδρες.

Ενάντια στην Αρμενία στα τέλη Μαρτίου, ήταν κρίμα που η Ρουμανία δεν βγήκε και με τους τρεις βαθμούς μετά από αυτό Alexandro Cicaldao Τους έβαλε 2-1 μπροστά στο δεύτερο ημίχρονο και η Αρμενία σημείωσε δύο φορές τα τελευταία τέσσερα λεπτά της ισοπαλίας.

Ενάντια στη Γερμανία πριν από λίγες μέρες, η Ρουμανία έχασε μόνο 1-0, με τη νίκη της Μπάγερν Μονάχου Σεργκ Γκναμπρί Σημείωσε το μοναδικό γκολ του αγώνα στο 16ο λεπτό.

Σήμερα τέταρτη στο Group X, η Ρουμανία σίγουρα δεν έχει καθυστερήσει και σίγουρα μπορεί να επαναφέρει την καμπάνια της στην πορεία κατά τη διάρκεια του έτους.

Ένα θετικό αποτέλεσμα εναντίον της Γεωργίας – η οποία κατατάσσεται στην 43η θέση στην Παγκόσμια Κατάταξη της FIFA – αναμφίβολα θα κάνει θαύματα για την εμπιστοσύνη του Ράντο.

Η Γεωργία Khvicha Kvaratskhelia γιόρτασε να σημειώνει το πρώτο της γκολ στις 28 Μαρτίου 2021© Reuters

Ωστόσο, η Τζόρτζια, που κατατάσσεται 91η στην Παγκόσμια Κατάταξη της FIFA, δεν είναι μια απλή ομάδα που πρέπει να νικήσει και ο προπονητής της. Γουίλι Σίγκολ Θα προσπαθήσει να δημιουργήσει κάποια εμπιστοσύνη πριν από τον επόμενο προκριματικό του Παγκοσμίου Κυπέλλου.

READ  Postecoglou in Greece: How Ange Overcase Dirty Tactics and Elusive Referees

Σήμερα τέταρτη στην Ομάδα Β κατά ένα σημείο, η θέση της Γεωργίας στον όμιλο δεν αντικατοπτρίζει με ακρίβεια τη στωική φύση και τη βίαιη αποφασιστικότητα των ανδρών Sangol.

Η Σουηδία και η Ισπανία και οι δύο αγωνίστηκαν εναντίον της Γεωργίας, με τις δύο ομάδες να βγουν από τους αντίστοιχους προκριματικούς τους με μια μικρή νίκη.

Ενάντια στην Ελλάδα την τελευταία φορά, η Γεωργία κέρδισε το πρώτο και μοναδικό σημείο στην καμπάνια μέχρι στιγμής, με Khafesha Kvaratskhelia Σκόραρε ένα γκολ για τη μαμά του σε μια ισοπαλία ισοπαλία 1-1.

Μοντέλο Ρουμανίας (όλοι οι διαγωνισμοί):

Μορφή Γεωργίας (όλοι οι διαγωνισμοί):

Ομαδικά νέα

Ο Willie Sagnoll, τώρα υπεύθυνος για τη Γεωργία, απεικονίστηκε το 2017© Reuters

Ο Ράντο είναι απίθανο να παίξει πολύ με την αρχική του σύνθεση, ειδικά μετά την ισχυρή απόδοση της ομάδας του νωρίτερα φέτος.

Ο Cialdau άνθρωπος της στιγμής αναμένεται να διατηρήσει τη θέση του στην επίθεση για τη Ρουμανία, ενώ ο αρχηγός Vlad Shericis Μπορεί να διατηρήσει τη θέση του στο κέντρο άμυνας.

Έχοντας κερδίσει την πρώτη του πίστα στα πλέι οφ την τελευταία φορά, ο Σανγκολ είναι απίθανο να κάνει πολλές αλλαγές στην ομάδα του αυτή τη φορά.

Kvaratskhelia και Saba Lobzhanidze Αναμένεται να φτερωθεί Θα είμαι ο Zivzivadze στην επίθεση.

Πιθανή αρχική σύνθεση για τη Ρουμανία:
Νέτα. Mojos, Cherchis, Tosca, Banquo; Mann, Stancio, Cicaldao, Marin, Maxim; Πούσκας

Πιθανή αρχική σύνθεση της Γεωργίας:
Λαουρία Kakabadze, Kasya, Dvali, Gyurbilidze; Lobzhanidze, Kankava, Kiteishvili, Aburjania, Kvaratskhelia; Μάθετε για (αποκτήστε, αποκτήστε) τεχνικές σήμερα

Πράσινο υπόβαθρο λέξεων SM

Λέμε: Ρουμανία 2-1 Γεωργία

Αυτό μπορεί να μετατραπεί σε επίμονο ανταγωνισμό μεταξύ δύο αδύναμων πλευρών, αλλά πιστεύουμε ότι η Ρουμανία έχει λίγο περισσότερη δύναμη για να τις δει εδώ.

READ  Ελλάδα 2-1 Δημοκρατία της Ιρλανδίας: Οι ελπίδες της Ιρλανδίας για πρόκριση στο Euro 2024 της Αθήνας ξεθωριάζουν

Κορυφή συμβουλή

Οι ειδικοί σύμβουλοι μας συνεργάζονται στο Sporita.com Περιμένουν λιγότερα από 3,5 γκολ σε αυτόν τον αγώνα. Κάντε κλικ ΕΔΩ Μάθετε τι άλλο να περιμένετε για αυτό το παιχνίδι και για περισσότερες δοκιμασμένες συμβουλές ποδοσφαίρου.Κάτω από το 3.5: Δεδομένα

ID: 449688: 1false2false3false: QQ :: από επιτραπέζιο db: LenBod: collect8146: