2022 Division V Big Schools Football All-Stars

Ακολουθούν οι αγώνες 2022 Division I All Star Football League για τις Κατηγορίες AA, A1, A2 και B, όπως καθορίστηκαν από τους προπονητές και τους διαιτητές της κατηγορίας V.

Τάξη ΑΑ

Επιθετικός παίκτης της χρονιάς: Christopher Jean (UPrep).

Αμυντικός παίκτης της χρονιάς: Casey Keohane (Victor).

Προπονητής της Χρονιάς: Μπόμπι Μπέιτς (Μακ Κουέιντ).

Πρώτη ομάδα

John Priddy III (Aquinas), Lucas Lyon (Aquinas), CJ Robinson (Aquinas), Unique Jackson (Edison/SOTA/EC/Franklin/NENW/SWW), Zeke Bruce (Fairport), Sam Pucci (Fairport), Anthony D Marco (McQuaid), Henry Gerstner (McQuaid), John Harding (McQuaid), Aiden Jones (McQuaid), Nathan Lehigh (Benfield), Alex Young (Benfield), AJ DeMeo (Pittsford), Jackson Green (Pittsford), Caleb Lewis (Pittsford). ), Τζάκσον Νίξον (Πίτσφορντ), Φίλιπ Νόγιες (Πίτσφορντ), Νέιθαν Ρόντι (Πίτσφορντ), Έβαν Μπρουκ (Ρας Χενριέτα), Ντέβον Φάρλεϊ (UPrep), Ντάλας Χάρις (UPrep), Κρίστοφερ Τζέιν (UPrep), Ντάριους Πολς (UPrep) , Terrell Simmons Jr. (UPrep), Nazir Wayne (UPrep), Raygon Yomas (UPrep), Max Clare (Victor), Sam Gotham (Victor), Casey Keohane (Victor), Nick Leonard (Victor), Brayden McConville (Victor) , Ty Rader (Victor), Brady Robinson (Victor), Adam Ruffalo (Victor), Cam Ryan (Victor), Liam Wheeler (Victor).

Η δεύτερη ομάδα

Tano Orioso (Aquinas), Quante Gillians (Aquinas), Trent Hill (Aquinas), Ben Kingsley (Aquinas), Terrell Richards (Aquinas), Najmir Samuels (Edison/Sota/EC/Franklin/Nino/SWW), Matt Botarazzi (Fairport). )), Μπόμπι Κάμερον (Fairport), Πάτρικ Νομπς (Fairport), Jackson Rucker (Fairport), Scotty Thompson (Fairport), Gavin Brownlee (McQuaid), Tim Hahn (McQuaid), Eoin Meyer (McQuaid), Dom Sanson (McQuaid) , Gabe Zaullo (McQuaid), Austin Dilenbeck (Benfield), Peter Northrup (Benfield), Adam Schembri (Benfield), Michael Vaccarella (Benfield), Nate Cole (Pitford), Luke Fleiss (Pitford), Sami Renycka (Pitford), Nick Wilson (Pittsford), Sean Buick (Rush Henrietta), Nasir Button (Rush Henrietta), Brandon Scott (Rush Henrietta), Dakhari Carter (UPrep), Desmir Favor (UPrep), Quantel Green Jr. (UPrep), Noah Hill (UPrep). ) , Isaiah Munchin (UPrep), Jules Russell (UPrep), Conor Doran (Victor).

READ  Μηδενικά και Πρωταθλητές: Οι καλύτερες ιστορίες ποδοσφαίρου εκτός Λιγκ που μπορεί να έχετε χάσει | ποδόσφαιρο

Τάξη Α1

Επιθετικός παίκτης της χρονιάς: Torrance Washington (Webster Schroeder).

Αμυντικός παίκτης της χρονιάς: Καρλ Κουνς (Χίλτον).

Προπονητής της Χρονιάς: Πλούσιο Λιπάνι (Χίλτον).

Πρώτη ομάδα

Daniel Johnson (Brighton), Tyler Martinovich (Brighton), Alex Miller (Brighton), Gavin Parkes (Brighton), Thomas Welker (Brighton), Brook Osborne (Churchville-Chile), Cam Taylor (Churchville-Chile), Mike Unger (Churchville) ) – Χιλή), Connor Pekoch (Jets Chile), Amari Colon (Olympia Greece/Odyssey), Jeff Prudnax (Hilton), Nicholas Castellana (Hilton), Luca Dodge (Hilton), Nice Fede (Hilton), Karl Cohens (Hilton) , Tyler Letcher (Hilton), Lockhart (Hilton), Robert Lurie (Hilton), Taron Beecham (Spencerport), Jackson Burns (Spencerport), Alexander Fitch (Spencerport), Cam Mish (Spencerport), Davis D’Amelio (Webster Schroeder) , Anthony DeRose (Webster Schroeder), Zain Khan (Webster Schroeder), Justin Maier (Webster Schroeder), Drew Pagano (Webster Schroeder), Torance Washington Jr. (Webster Schroeder), Dom Blekot (Webster Thomas), Joey Ives (Webster Thomas).

Η δεύτερη ομάδα

Jamin Close (Brighton), Kieran Hughes (Brighton), Andrew Mark (Brighton), Caleb Matthews (Brighton), Preston Whitmire (Brighton), Riccardo Lagaris (Churchville-Chile), Chase Šepanski (Churchville-Chile), Carter Wolf (Churchville). ) – Χιλή), Josiah Lin (Jets Chile), Zachary Gagner (Olympia Greece/Odyssey), Michael Hayes (Hilton), Anthony Letta (Hilton), Giovanni Mattioli (Hilton), Jack McMahon (Hilton), Braydon Pike (Hilton) , Brady Coyle (Hilton), Colton Thorpe (Hilton), Yahsir Evans (Spencerport), Jeff McPherson (Spencerport), Jahleen Quick (Spencerport), Jack Vickers (Spencerport), Lance Pickwatts (Webster Schroeder), Jack Bell (Webster Schroeder) ), Caleb Giuliano (Webster Schroeder), Jason Leonardo (Webster Schroeder), Dominic Mancuso (Webster Schroeder), Noah Whitmer (Webster Schroeder), Brad Coleman (Webster Thomas), Jamar Harvey (Webster Thomas), Jack Rueker (Webster Thomas) .

Ο Dom Jules of Canandaigua και ο Tyler Direw (78) είναι All-Star της κατηγορίας A2.

Τάξη Α2

Επιθετικός παίκτης της χρονιάς: Άντονι Ντίαζ (Ανατολή/WOIS).

Αμυντικός παίκτης της χρονιάς: Matt Ranalita (Αθήνα, Ελλάδα).

READ  Προβλέψεις αγώνων Ολυμπιακός Αμβέρσα, προεπισκόπηση, ειδήσεις ομάδας και πολλά άλλα

Προπονητής της Χρονιάς: Jeff Welch (Canandaigua).

Πρώτη ομάδα

Dylan Lessar (Brockport), Nate Parker (Brockport), Landon Scott (Brockport), Tishid Crocton (Canandaigua), Lucas Delforte (Canandaigua), Tyler Direau (Canandaigua), Dom Gulas (Canandaigua), Drew Williams (Canandaigua), Zimmer Jackson (East/WOIS), Marcus Moore (East/WOIS), Kelvin Shepherd (East/WOIS), Edwin Spencer (East/WOIS), Erv Wiggins Jr. (East/WOIS), Amari Young (East/WOIS), Sherman Carson ( Easridge), Loyal Mouzon (Eastridge), Dashawn McCalmon (Ελλάδα Αρκαδία), Connor Ussier (Ελλάδα Athena), Matt Ranalita (Athena Greece), Jayden Raab (Greece Athena), Khoury Reeves (Ελλάδα Athena), Cameron Freeman (Ironde) , Connor Grisons (Irondiquet), Conor Grisons (Irondiquet), Josh Luciano (Irondiquet), Jordan Nolan (Irondiquet), Davion Singleton (Wilson).

Η δεύτερη ομάδα

Locus Courtney (Brockport), Tyler Good (Brockport), Turin Salvati (Brockport), Tremell Coleman (Canandaigua), Mason DePio (Canandaigua), Dominic Johnson (Canandaigua), Justus Simpson (Canandaigua), Nigel Copeland (East/WOIS) Brandon Franklin (East/WOIS), Brandon Franklin (East/WOIS), Anthony Hampton (East/WOIS), Jazzario McDonald (East/WOIS), Jeremiah Tucker (East/WOIS), Berion Williams (East/WOIS), Amere Rodgers (Eastridge), Brennen Russo (Eastridge), Seth Tape (Ελλάδα Αρκαδία), Andrew Hill (Greece Athens), Tommy Hogan (Greece Athens), Kanzon Leng (Ελλάδα Αθήνα), Jayd’n Sample (Ελλάδα Αθήνα), Andrew Whybra ( Ελλάδα Αθήνα) Ελλάδα Αθήνα), Andre Bigham (Irondequoit), Jalen Hill (Irondequoit), Evan Shaper (Irondequoit), Lamere Smith (Irondequoit), Brandon Davis (Wilson).

βαθμός β

Επιθετικός παίκτης της χρονιάς: Gavin McFollins (Batavia).

Αμυντικός παίκτης της χρονιάς: Τζέιντεν Φέρελ (Μονρό).

Προπονητής της Χρονιάς: Μπρέναν Μπριγκς (Μπατάβια).

Πρώτη ομάδα

Aidan Anderson (Batavia), Cole Graziobelin (Batavia), Parker Kleinbach (Batavia), Gavin McFollins (Batavia), Carter McFollins (Batavia), Matthew McCoythy (Batavia), Julia Petrie (Batavia), Garrett Schmidt, Trevornho (Batavia) (Bishop Kearney/Rochester Prep), Elijah Bender (Danceville/Wayland-Cohecton), Daniel Carter (Γενεύη), Quadier Lawson (Γενεύη), Tyler Maples (Γενεύη), Austin Crego (Honoye Falls-Lima), Jack Harvey (Honoye Falls). -Lima), Carson Joint (Honeoye Falls-Lima), Matt Meacham (Honeoye Falls-Lima), Andrew Wanzenreid (Honeoye Falls-Lima), TJ Gause (Livonia), Jack Kearney (Livonia), Eddie Wright (Livonia), Rupert Arnold (Monroe), Dashun Constantine (Monroe), Jayden Ferrell (Monroe), Messiah Hampton (Monroe), Stiles Mackenzie Baker (Monroe), Landon McKnight (Monroe), Nazir Wilson (Monroe), Carlos Bosso (Newark/Marion) Glenn Foster (Newark/Marion), Thomas Bussell (Palmyra-Masedon), Jacob Meyer (Palmyra-Masedon), Alec Reynolds (Wayne).

READ  Απολαύστε μια παράδοση τριών δεκαετιών σε αυτό το 100χρονο εστιατόριο της Αλαμπάμα

Η δεύτερη ομάδα

Vincent Arroyo (Batavia), Avion Bethel (Batavia), Copper Fix (Batavia), Cam McClink (Batavia), Nate Gardner (Danceville/Wayland-Cohecton), Evan Gotchall (Danceville/Wayland-Cohecton), Joseph Salon (Γενεύη), Ράιαν Γκάρι (Honoye Falls-Lima), Landon Hammond (Honoye Falls-Lima), Connor Benitez (Livonia), Kyle Witrings (Livonia), Owen Witrings (Livonia), Khaya Musa (Monroe), Eamon Denniston (Palmyra-Masedon), Aiden Grabenster (Palmira-Masedon), Alex Jarrow (Wayne), Tyler Mudge (Wayne), Michael Prentice (Wayne), Elliot Santos (Wayne).

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.