Aussies Abroad: Η Irvine βοηθά τον Boyle στη Σκωτία, ενώ η Hrustic νίκησε τη Leckie στη Bundesliga

Ο Τζάκσον Ίρβιν βοήθησε και τα δύο γκολ της Χιμπέρνιαν στη νίκη τους στη Σκωτσέζικη Πρέμιερ Λιγκ, όταν ο παππούς του παππού και ο Έιντραχτ Φρανκφούρτη νίκησαν τον Μάθιου Λέικυ, την Χέρτα του Βερολίνου.

Την ίδια στιγμή, Νικήτα Ροκαβίτσια Συνέχισε το μοβ του σερί με δύο γκολ εννέα λεπτών για τη Μακάμπι Χάιφα, ενώ στο σπίτι, ο επιθετικός του Σόκιρος. Τζίμι Μακλερέν Βρήκε το πίσω μέρος του διχτυού για την πόλη της Μελβούρνης.

Ξεκινώντας με το Scottish Premier League, είναι και οι δύο Ίρβιν Και το Μπόιλ Ήταν σε καλή κατάσταση για τον Hibernian το σαββατοκύριακο καθώς βοήθησαν την ομάδα τους να κερδίσει 2-0 επί της Dundee United.

Ο Irvine σημείωσε και τα δύο γκολ της ομάδας του με το πρώτο γκολ να έρχεται με ένα πέρασμα του Darren McGregor στο 21ο λεπτό αφού ο μέσος Sociros χτύπησε την μπάλα στην κεντρική άμυνα.

Κύρια φωτογραφία του γηπέδου του Alan Rainey (@ AlanRennie1).

Ο δεύτερος πολύ σημαντικός στόχος είδε το αυστραλιανό ντουέτο να ενώνεται καθώς η μπάλα αποκόπηκε από την άμυνα του Irvine the Dundee και έφτασε στο δρόμο για έναν παρορμητικό Boyle που δεν έκανε κανένα λάθος στο τέλος του στο 69.Το δέκατο Ακριβής.

Η κυρίαρχη παράσταση από την Irvine δεν πέρασε απαρατήρητη με τον διευθυντή Hibs Jack Ross να επαινεί τον Αυστραλό.

Ο Ρος είπε, “Νομίζω ότι γίνεται καλύτερος σε κάθε περνώντας παιχνίδι και αυτό δεν προκαλεί έκπληξη δεδομένου ότι έχει μείνει τόσο πολύ, αλλά έχει φτάσει στο έδαφος τρέχοντας από αυτή την άποψη” HIBS TV.

Ήταν μια απογοητευτική βόλτα Τομ ΡότζικΣέλτικ, ο οποίος υπέστη ήττα 2-1 από τον Άγιο Μίρεν.

READ  Ο αστέρας της Newcastle Allan Saint-Maximin ξεκίνησε ένα ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ με τους Έλληνες θεούς καθώς οι οπαδοί καλούνται να διαγωνιστούν για ένα χρηματικό έπαθλο.

Ο Ρότζικ μπήκε στο παιχνίδι στο δεύτερο ημίχρονο όταν η ομάδα του έπεσε με 2-1.

Στην Μπουντεσλίγκα, Igdeen χαρούμενηΗ ομάδα του Eintracht Frankfurt αποδείχθηκε πολύ δυνατή για αυτόν Μάθιου ΛέικυΗ Χέρτα Βερολίνου ήρθε πρώτη 3-1 στη σχέση τους το Σάββατο.

Ο Leckie εμφανίστηκε στα τελευταία 13 λεπτά του διαγωνισμού αφού μπήκε ως αναπληρωτής ενώ ο Hrustic μπήκε στη δράση στο 82Και το Ακριβής.

Ajden Horstick (αριστερά).

Ντάνι Βούκοβιτς Πήρε το τέταρτο καθαρό φύλλο της σεζόν με τον Genk, καθώς έβαλαν 0-0 εναντίον της Mechelen στο Βελγικό Επαγγελματικό Πρωτάθλημα.

Η ισοπαλία βλέπει την Αυστραλιανή βολή να πέφτει στην τρίτη θέση στο τραπέζι καθώς ανταλλάσσουν θέσεις με τη Royal Antwerp.

Σε αλλο μερος, Τρεντ Sainsbury Ξεκίνησε και έπαιξε 58 λεπτά για τον Kourtrick καθώς νίκησε την γηπεδούχο του Sporting Charleroi 3-1.

Στο τουρνουά, Χάρι Σάταρ Η ομάδα του, η Στόουκ, διέφυγε από το Χάντερσφιλντ με ένα σημείο όπου έφτασε στο 1-1 παρά το ότι έμεινε πίσω στο δεύτερο ημίχρονο.

Ανάγνωση: «Είμαστε τόσο τυχεροί»: Η συναισθηματική ανταλλαγή του Ryan Grant που έθεσε το 2020 σε προοπτική

Λεπτό banner για επέκταση προγράμματος περιήγησης Socceroos

Μάσιμο Λόνγκο Η Σέφιλντ την Τετάρτη έπαιξε άλλα 10 λεπτά στη νίκη τους με 1-0 επί του Preston North End.

Είδε τον τελευταίο νικητή με έκπληξη Aziz BahishΗ KayseriSpor σημείωσε και τους τρεις πόντους από τον αγώνα ενάντια στην Kasimpasa στην Τουρκική Πρέμιερ Λιγκ.

93Ερευνα και ανάπτυξη Η νίκη ενός λεπτού προς λεπτό αποδείχθηκε ζωτικής σημασίας για την πλευρά του Μπαχίς, καθώς έπαιζαν στην άκρη της ζώνης υποβιβασμού.

READ  Ο μέσος θέτει τη δέσμευση του Νότινγχαμ Φόρεστ, ενώ ο προπονητής προβλέπει το πρωτάθλημα

Στο Ελληνικό Σούπερ Λιγκ όπου Τζέιμς Τζέτζου Έπαιξε 82 λεπτά για τον Άρη Θεσσαλονίκης καθώς έχασε με σοκ 2-1 από τον Αστέρα Τρίπολης.

Οι ηγέτες της Ισραηλινής Πρέμιερ Λιγκ Μακάμπι Χάιφα επιβεβαίωσαν το προβάδισμά του ως ο πρώτος σκόρερ της Αυστραλίας Νικήτα Ροκαβίτσια Σημείωσαν ένα γρήγορο διπλό στη νίκη τους με 3-0 επί του Hapoel Kfar Saba.

Στην Σαουδική Επαγγελματική Λιγκ, Κρεγκ Γκούντγουιν Εμφανίστηκε για 70 λεπτά καθώς ο Abha έχασε 3-2 από τον Al Shabab το Σάββατο.

Εξαίρεση τραυματισμού στο κεφάλι Μπίλι Ράιτ Για τον αγώνα του Σάντερλαντ αυτού του Σαββατοκύριακου, ισοπαλία 2-2 στο σπίτι της Γκίλινγκχαμ στο πρώτο πρωτάθλημα.

Αγώνας 6 εβδομάδων πριόνι A-League Ράιαν Γκραντ Και το Andrew Redmayne Διατήρησε ένα καθαρό φύλλο για τη Σίδνεϊ στην νίκη της με 3-0 επί των νέων αντιπάλων της MacArthur, ενώ σημείωσε γκολ στο πρώτο ημίχρονο. Τζίμι Μακλερέν Δεν ήταν αρκετό για τη Μελβούρνη, καθώς έχασε 3-1 από τον Περθ Γκλόρι.