Aussies Abroad: Οι βαθμολογίες Boyle και Sainsbury συνεχίζονται καθώς το τέλειο ξεκίνημα του Langerak συνεχίζεται

Το πέναλτι του Martin Boyle βοήθησε τον Hibernian να πετύχει μια σημαντική νίκη έναντι του πρώην κλαμπ Τζάκσον Ίρβιν, ενώ το τρίτο καθαρό φύλλο του Μιτ Λανγκράκ στη σειρά είδε τον Nagoya Grampus να σημειώνει τέσσερις νίκες στα τέσσερα για να ξεκινήσει τη σεζόν του J-League.

Ενημερωθείτε για όλες τις εκδηλώσεις του Σαββατοκύριακου Aussies Abroad εδώ!

Ένας άλλος γύρος είναι ένα άλλο καθαρό φύλλο Μιτ Λάνγκρακ Η ομάδα του, Nagoya Grampus, νίκησε επίσης τον Vissel Kobe 1-0 στο J-League το Σάββατο

Το τρίτο συνεχές καθαρό φύλλο για τον Ingrac είδε την ομάδα του να ξεκινάει τέλεια για τη σεζόν με τέσσερις νίκες ριμπάουντ.

Μάρτιν Μπόιλ Και το Τζάκσον Ίρβιν Ήταν στη νικήτρια πλευρά καθώς ο παίκτης τους Hibernian ήρθε από πίσω για να κερδίσει και τους τρεις πόντους εναντίον του Ross County στη Σκωτσέζικη Πρέμιερ Λιγκ.

Ο Μπόιλε ήταν έτοιμος να πετύχει το ισοσταθμιστικό γκολ από το πέναλτι για την ομάδα του, ενώ ο Ιρβίν έβαλε μια πλήρη φόρμα στο κέντρο της μέσης.

Τζέιμς ΤζέτζουΟ Άρης FC διατήρησε τη δεύτερη θέση στην Ελληνική Πρέμιερ Λιγκ, καθώς ο μέσος Socceroos έπαιξε άλλα 90 λεπτά κατά τη διάρκεια της νίκης 1-0 επί της ΟΦΗ Κρήτης.

στο Ισραήλ, Νικήτα Ροκαβίτσια Επέστρεψε σε δράση με τη Μακάμπι Χάιφα, όπου έπαιξε 57 λεπτά στη νίκη τους με 2-0 επί του κατώτατου ομίλου Beni Yehuda Τελ Αβίβ.

Αποδείχθηκε απογοητευτική ομάδα Χάρι ΣάταρΗ ομάδα της Στόουκ ηττήθηκε άνετα 3-0 στο Μίντλεσμπρο στον αγώνα πρωταθλήματος.

READ  Ο Έλληνας Τζελόζος κερδίζει τον πρώτο μαραθώνιο της Αθήνας μετά την επιδημία | Αθλητισμός

Η τελική ήττα είδε τον Suttar να πέσει στα δέκα πρώτα και να έχει τεράστιο αντίκτυπο στις φιλοδοξίες του πλέι-οφ.

Μάθιου Λέικυ Ήρθε στα 59Γ Λεπτό από την Hertha Berlin, όπου έχασε 2-0 από την Borussia Dortmund στον αγώνα της Bundesliga.

Στο Βέλγιο όπου Τρεντ Sainsbury Ο Kortrijk σημείωσε και τα δύο γκολ στη φιλική νίκη με 2-1 επί της Οστάνδης.

Στο τουρκικό SuperLig, Aziz Bahish Η ομάδα του, Caesarspor, έχασε 3-0 στο σπίτι της Γαλατασαράι το Σάββατο.

Αυτή η τελευταία ήττα έβαλε τέλος σε μια νίκη δύο παιχνιδιών που είδε την πλευρά του Behesh να ανεβαίνει στην κατάταξη.

Στη Δανία, Αλλά η ΜάμπελΟ Μίνττλαντ ισοπαλία 0-0 με την Κοπεγχάγη, με την πτέρυγα Sociros να εισάγεται στο τελευταίο τρίμηνο της ώρας.

Μπράντον Μπορέλλο Μπήκα στην επιχείρηση στα 70Γ Ένα λεπτό για το Fortuna Dusseldorf, όπου μοιράστηκαν πόντους με ισοπαλία 0-0 με τον Sandhausen.

Στο πρώτο πρωτάθλημα, Κένι Ντάγκαλ Έπαιξε ολόκληρο τον αγώνα στο κέντρο της Μπλάκπουλ καθώς υπέκυψε σε ισοπαλία χωρίς γκολ εναντίον της Φλέτγουντ Τάουν το Σάββατο.

Μάτι Ράιαν Ήταν ένα αχρησιμοποίητο υποκατάστατο της Άρσεναλ, καθώς σημείωσε νίκη 2-1 στο Ντέρμπι του Βόρειου Λονδίνου έναντι της Τότεναμ, ενώ ο τραυματισμός αναγκάστηκε Μπίλι Ράιτ Για να παρακολουθήσετε από το περιθώριο καθώς οι συμπαίκτες του στο Σάντερλαντ επιστρέφουν στην πατρίδα τους με το Κύπελλο του Παπά Τζον μετά από μια αξέχαστη νίκη στο Wembley.